Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Naudodamiesi mūsų tinklapiu bei jame esančia internetine parduotuve jūs sutinkate su tinklapio taisyklėmis.

Kilus papildomiems klausimams prašome peržiūrėti mūsų Privatumo politiką. Taip pat galite susisiekti su mumis el. paštu kaptkuryba@gmail.com arba socialiniuose tinkluose.

Mokėjimo informacija

Klientai už prekes atsiskaito bankiniu pavedimu arba per internetines mokėjimo platformas.

Siuntimo sąlygos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis vieną iš kelių pristatymo būdų: omniva paštomatas, dpd kurjeris arba patys nemokamai atsiimti M. K. Čiurlionio g. 27, Druskininkai.

Siuntimo kaina omniva paštomatu – 3eur, DPD kurjeriu – 5eur. Užsakymai nuo 100eur siunčiami nemokamai omniva paštomatu.

Siuntos paruošimas

Siuntos paruošimo laikas tai laiko tarpas nuo siuntos apmokėjimo iki jos išsiuntimo. Patvirtinę, kad gavome apmokėjimą, įprastai išsiunčiame prekes per 1-3 darbo dienas. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių siuntos išsiuntimas vėluoja, būsite apie tai informuoti el. paštu

Siuntimo trukmė

Po prekių išsiuntimo, tolesnio siuntos pristatymo laiko mes nekontroliuojame. Žemiau pateikiame apytikslius siuntų pristatymo laikus. Juos pateikia siuntėjai savo internetiniuose puslapiuose. Siuntos paruošimo laikas nėra įtrauktas į pristatymo trukmę.

Omniva paštomatu: 1-3 darbo dienos

DPD kurjeris: 1-2 darbo dienos

Atsiimti prekes M. K. Čiurlionio g. 27, Druskininkai galite iškart kai tik jūsų užsakymą paruošime.

Grąžinimas

Jei prekė netiko ar nepatiko ją galite grąžinti per 14 dienų sekančios dienos po prekės gavimo. Prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, tokia kokią gavote. Prieš siunčiant prekę parašykite mums elekroniniu paštu kaptkuryba@gmail.com ir parašykite, kodėl norite grąžinti, kad žinotumėme, kur reikia patobulėti. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Jei apsigalvojote ir norite atšaukti užsakymą, o prekė jums dar net nėra išsiųsta – skambinkite 869603580 arba praneškite el. paštu kaptkuryba@gmail.com.

Jeigu gavote nekokybišką prekę ar prekė buvo sugadinta pristatymo metu, kreipkitės el. paštu kaptkuryba@gmail.com. Jūs galėsite pasirinkti ar prekę pataisyti, pakeisti nauja tokia pačia kokybiška preke ar grąžinti pinigus.

Prekės grąžinamos per paštomatą:

Ugnė Vitonytė

+37069603580

Omniva Druskininkų TOPO CENTRAS paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 55, Druskininkai)

DPD Čiurlionio MAXIMA DPD paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 99, Druskininkai)

Lp express PC Malonė paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 50, Druskininkai)

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų nuo grąžintų prekių gavimo dienos. Pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą,iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Ginčų sprendimas

Jei turite nusiskundimų ar pastabų visuomet pirmiausia prašome susisiekti tiesiogiai su mumis. Visus ginčus pasistengsime išspręsti greičiausiu bei patogiausiu būdu.

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą galite rasti adresu http://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25.
Prašymą/skundą
dėl įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Visi ginčai sprendžiami Lietuvos teismuose.